Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi.

AUTORSKÁ PRÁVA

​Všechny fotografie jsou dle autorského práva majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem písemně informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

OBJEDNÁNÍ FOCENÍ

Rezervaci termínu provádějte prosím přes zprávy na sociálních sítích, mail a nebo přes kontaktní formulář zde na webu. Focení je třeba rezervovat v dostatečném předstihu.

PLATBA

Fotograf může požadovat zálohovou platbu předem. Nedohodneme – li se písemně jinak, platby probíhají převodem na účet. Hotové upravené fotografie neposkytuji dříve, než je platba přijata na účtu.

KDE FOCENÍ PROBÍHÁ

Nedohodneme – li se písemně jinak, focení v exteriéru probíhá na předem domluveném místě v Hradci Králové a přilehlém okolí (max 10 km od Hradce Králové).
Pokud chcete, abych za vámi na focení dojela, není to problém – dopravné činí 19 Kč/km (tam i zpět) od Hradce Králové.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Fotografie si vybíráte sami z mnou dodaných neupravených náhledů, které vám pošlu nejdéle do týdne od focení. Náhledy slouží pouze k výběru fotografií – není dovoleno je zveřejňovat. Neupravené fotografie neposkytuji.

Výjimkou je svatební focení – tam vybírám sama tak, aby celkový výběr fotek reflektoval váš svatební den (počet fotografií v balíčku je velmi orientační).

DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Hotové fotografie dodávám cca 14 dní od výběru a zaplacení. Doba dodání se může prodloužit z důvodu větší vytíženosti, nemoci nebo dovolené (o takových událostech ale vždy informuji).